Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ “Tradhëtarët” e opozitës betohen si deputetë Kuvend, të rinjtë e FRPD-së ngrenë dronin me banderola

Të rinjtë e FRPD-së ngritë dron me badanderola ku shkruhej “Parlamenti i Krimit” përballë parlamentit, ndërsa 7 deputetë të rinj të opozitës po betoheshin në seancën e sotme parlamentare.

Ditën e sotme në Parlament janë betuar 7 deputetë: Lefter Maliqi, Alban Zeneli, Ligoraq Karamelo, Majlinda Halilaj, Ediola Braha, Edlira Hyseni dhe Elda Hoti.

Në fjalën e tij, ndër të tjera Maliqi u shpreh se: “Mandati im  ka te bëjë me kthimin e dinjitetit të asaj që më kishte borxh partia demokratike.Ne do përfaqesojmë denjësisht demokratët, do jemi më te ndershëm dhe zë më i fortë”

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *