Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Tërmet Peçit nuk i ndahet shpirti nga Edi Rama, ja si shfaqet sot në Kongres krah Bushatit dhe Ahmetajt

Po zhvillohet në ambinetet e Pallatit të Kongresëve, Kongresi i Partisë Socialiste, ku figura të rëndësishme të PS-së po flasin në lidhje me objektivat dhe vizionet e partisë.

Ndërkohë gazetarja e Fax News Eksiola Shehu ka fotografuar, në hollin e pallatit të Kongresëve, ish-ministrin e Jashtëm Ditmir Bushati së bashku me ministrin për Rindërtimin pas Tërmetit Arben Ahmetajn.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen ishte edhe prania e kryebashkiakut të Tepelenës Tërmet Peçit mes tyre, i cili duket se nuk ka lënë gjë pa i kopjuar kreut të socialsitëve, Edi Ramës.

Peçi shihet të ketë veshur kostumin serioz me atlete të bardha ngjashëm si kryeministri Edi Rama, i cili madje është fotografuar edhe në takime me ndërkombëtarët me atletet sportive.

Vihet re që në bashkëbisedimin e tyre Bushati është shumë indiferent.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *