Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Si rrallë herë, Olti Curri fotografohet me familjen

Blogeri Olti Curri është një nga personazhet me të njohur në mediat sociale, i cili njihet për sensin e tij krtik dhe ironinë ndaj personazheve të njohur të botës së shoëbizzit, por jo vetëm.

Megjithatë Olti tregohet mjaft i rezervuar kur vjen puna për jetën e tij private, duke mos zbuluar shumë nga jeta familjare.

Por ditën e sotme gazetari, për ditën e parë të shkollës, gazetari ka ndarë një moment ku shfaqet së bashku me mamanë e tij, motrën edhe nipin.

“Potreti i një grupi të quajtur familje”- shkruan Olti në foton e publikuar në Instastory.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *