Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Foto/ Si duken dy ministret shtatzëna, Xhaçka “rëndohet” në ditët e fundit

Gjatë seancës së djeshme plenare, vëmendje të veçantë ka marrë dy ministres socialiste Elisa Spiropali dhe Olta Xhaçka të cilat janë në pritje të ëmbël.

Spiropali e cila vetëm pak ditë më parë pranoi publikisht se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë, u shfaq dje në Kuvend e veshur me një xhaketë të zezë dhe bluze të bardhë e cila i fshihte pjesën e barkut.

Ndërkohë ndryshe paraqitet gjendja për ministren Xhaçka e cila është në ditët e fundit të pritjes së ëmëbël, e cila e veshur me një fustan gri ka vënë në pah edhe më shumë barkun e rrumbullakosur.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *