Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Si asnjëherë më parë, Kejvina Kthella tmerron njerëzit me pamjen e saj

Mbrëmjen e djeshme gjatë performancës në ‘Dance with me’ modelja Kejvina Kthella zgjodhi të maskohet si një ndër personazhet shumë të njohur për publikun.

Përmes fotove të publikuar në llogariën e saj në Instagram modelja ka zbuluar se këtë ‘Halloween’ ka vendosur të jetë Maleficent që ka fituar zemrën etë gjithëve, siç duket dhe të Kejvinës.

Paruket e zeza veshja dhe make up i errët i kanë dhënë modeles pamjen tipike të Maleficentit.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *