Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Provokon këngëtarja shqiptare, feston 30-vjetorin topless dhe me këmbët e hapura

Këngëtarja e njohur shiqptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka habitur fansat me postimin e saj të fundit në Instagram.

Bebe ka publikuar një foto ku shfaqet topless, vetëm më mbathje, ndërkohë që po tenton të bëjë sparkatën dhe bën grim.

“Kështu duket 30 vjetori. Suita ime e ditëlindjes”, shkruan këngëtarja duke e quajtur këtë pozë një pozitivitet të trupit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *