Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Policia blindon spitali, transportohet tek Trauma një nga të plagosurit e antentatit në Durrës

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës, ku paraprakisht mendohet se shenjestër e tij ka qenë prokurori Arjan Ndoja. Mësohet se kanë mbetur të plagosur 3 persona.

Ndërkohë, është transportuar drejt spitalit të Traumës në Tiranë  shoferi i Ndojit, Andi Maloku. Maloku është plagosur rëndë, ndërsa raportohet se jashtë rrezikut për jetën ndodhen dy të plagosurit e tjerë, prokurori dhe Ladi Muharremi, i njohur dhe me ermin Aleksandër Laho.
 
Nga fotot e sigurua, forca të shumta policie kanë blinduar spitalin.

Policia ka bërë me dije se janë  vënë në ndjekje të autorëve dhe po bëhet krehja e zonës  dhe në të gjitha akset rrugore që lidhen me Durrësin janë ngritur pika kontrolli.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *