Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Përplasje me armë në Maqedoni, disa shqiptarë të plagosur (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqedoni, ku disa shqiptarë kanë mbetur të plagosur pas një përplasje me armë mes dy famljeve. Ngjarja ka ndodhur në Kumanovë mbrëmjen e sotme në rrugën ‘Tode Mendoll’, raporton Alsat, ndërsa në konflikt janë përfshirë dy familjet shqiptare Latifi dhe Maksuti.

Personi F.L. (61) dhe V.L. (48) kanë qëlluar me armë në drejtim të personit V.M., XH.M. ,R.M dhe M.M. të cilët kanë marrë lëndime.Njëri nga personat është rënd i lënduar dhe është dërguar në Urgjencën e Spitalit të Shkupit.

(B.H/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close