Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Nuk i lë vend imagjinatës, Ingrit Gjoni shkon pa sutjena në studio, moderatori i “ngul” sytë

Këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni është një nga femrat më bombastike të showbizzit shqiptar, e cila gjithmonë ka guxuar me paraqitjen e saj në skenë.

E njohur për stilin e saj pa komplekse dhe me plot vetëbesnim, këngëtarja është paraqitur gjithmonë e guximshme me veshjet e saj, jo vetëm në klipe por edhe në studio televizive.

Ditën e djeshme këngëtarja ishte e ftuar në emsionin e “Diell”, ku u paraqit e veshur me një fustan të kuq, plot xixa, i cili ekspozonte pothuajse plotësisht gjoksin e saj.

Kjo paraqitje skenike e këngëtare, veç se la publikun të mbërthyer pas dekoltesë së saj, la edhe moderatorin.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *