FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ “Nuk është lehtë të vdesësh”, këngëtarja shqiptare përfundon në spital

Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar së fundmi një foto, ka treguar se nuk duhet shumë për të humbur jetën.

Fjolla nuk ka treguar saktësisht se çfarë ka pësuar por në foto duket se po i injektojnë serum.

‘Nuk është e lehtë të vdesësh,’ ka mbishkruar ajo në foton e postuar shoqëruar me emoji që tregojnë një gjendje aspak të mirë.

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *