Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ “Ngelësit” e Estonisë bashkohen me studentët shqiptarë

Protesta e studentëve shqiptarë për ulje tarifash në Universitete, përmirësime të infrastrukturës në auditore dhe konvikte dhe një sërë problematikash specifike ka solidarizuar të rinjtë shqiptarë që studiojnë gjithkund nëpër botë.

Një foto nga Estonia ka mbërritur në redaksinë e Fax Web ku disa studentë shqiptarë që studiojnë atje flet sa “për mijëra fjalë”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *