Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Nga ëngjëll në një bishë, shihni transformimin e gruas më të fortë në botë

Natalia Kuznecova është kampione e Evropës për peshëngritje në bodibillding. Ajo e ka pasur pasion sportin dhe ngritjen e peshave qëkur ishte e vogël. Por nuk kishte as forcën dhe as vetëbesimin e duhur.

Palestrën e nisi në moshën 14-vjeçare, kur ishte vetëm 40 kg. Tani mund të ngrejë 240 kg. Sot ajo ka arritur një masë muskulore që ia kanë zili shumë modelë meshkuj.

Në Instagram e fyejnë shumë veta për fizikun dhe i thonë se duket shumë mashkullore. Por në sy nuk ia thotë asnjeri. Komenteve ajo u përgjigjet thjesht: “Bëj atë që di ta bëj mirë”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.