AktualitetFlashPolitikëShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Nën shoqërinë e dy femrave simpatike, ja me kë e ndoqi ndeshjen Kujtim Gjuzi

Deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi ishte mbrëmjen e kalaur në stadiumin “Elbasan Arena”, nga ku ndoqi ndeshjen e kombëtares përballë Islandës.

Sikurse mund të shihet edhe në foto, Gjuzi është i shoqëruar nga  dy vajzave mjaft simpatike.

Kujtojmë se kombëtarja shqiptare fitoi përballë Islandës në stadiumin Elbasan Arena me rezultatin 4 me 2.

 

Fjalët Kyce

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *