Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Moderatorja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, i del gjoksi në mes të rrugës

Prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore”, bëhet jo pak herë tema e mediave rozë, për shkak të skandaleve në të cilat përfshihet.

24 vjeçarja Chloe Ferry është kthyer në qënder të vëmëndjes pasi është fotografuar e dehur në publik.

Biondja është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjoksin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *