AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Modeles së “Playboy” i hyjnë grabitësit në shtëpi, e lidhin me litarin e qenit dhe i marrin sende me vlerë

Modelja e Playboy, Lauryn Elaine, ka përjetuar çaste tmerri teksa ka qenë viktimë e një grabitjeje në shtëpi. Sipas raportit të policisë, ajo kishte hyrë te shtëpia e saj në veri të Hollivudit, në orën 23:45, dhe kishte gjetur derën të shqyer.

Brenda e prisnin burra me maska, të cilët i kishin drejtuar një armë në kokë dhe e kishin detyruar të hapte kasafortën që mbante në shtëpi.

Ata kishin përdorur litarin e qenit për ta lidhur të shtrirë në tokë, pas disa orendish, dhe kishin ikur me mallra të një vlere prej rreth 30 mijë dollarë.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *