Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Foto/ Me zemra dhe me sytë që i shkëlqejnë, Rudina Dembacaj nxjerr foton me Frrokun, ai shumë i zënë me…

Teksa ka zgjedhur prej pak javësh që të bëjë publike historinë e saj të dashurisë me Mark Frrokun, moderatorja Rudina Dembacaj, edhe sot ka vendosur që të postojë me të, duke e uruar në ditën e të dashuruarve.

E veshur me të zeza dhe me lumturinë që i lexohet në fytyrë, Dembacaj ka pozuar krah të dashurit të saj, foto të cilën e ka shoqëruar me emojin zemër, ndërkohë që vetë Frroku, duket se nuk ka qenë në momentin më të mirë për të pozuar.

Tashmë Rudina tregoi se lidhja e tyre është familjare, dhe madje ajo po planifikon të bëhet sërish nuse, dhe të martohet me të.

Po ashtu ajo ka treguar se ka një marrëdhënie të mirë dhe me fëmijët e ish-deputetit, të cilët pak kohë më parë kanë humbur nënën e tyre, si pasojë e një sëmundjeje të rëndë.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *