Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Me Taulant Ballën në krah, Rakip Suli shkon që ti marrë Kamzën Xhelal Mziut

Ditën e sotme po zhvillohet mbledhja për konstituuimin e këshillit të bashkisë Kamëz, ndërkohë që pritet të betohet në krye të saj.

Mbledhja e konstituimit të këshillit është zhvilluar në ambientet e brendshme të shkollës “Ibrahim  Rugova”. Janë miratuar sot mandatet e 40 këshilltarëve të bashkisë në Kamzë, të cilët do të punojnë për këtë bashki në katër vitet e ardhshme.

Ndërkohë që të pranishëm në zhvillimin e ceremonisë ishin edhe figura të rëndësishme të Partisë Socialiste si Sekretari i Përgjithshëm i selisë rozë, Taulant Balla dhe kryetari i PS-së për Tiranën Ervin Bushati.

Ndërkaq në media janë shpërndarë edhe disa foto, ku shihet Suli teksa po është ka në krah Taulant Ballën dhe Ervin Bushatin.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *