Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Foto/ Me bikini dhe trupin në super formë, ja si e nisi vitin 2020 Albërie Hadërgjonaj

Viti 2020-ta e ka gjetur këngëtaren shqiptare Albërie Hadërgjonaj duke pushuar në një vend bregdetar në Meksikë.

Në një foto që ka postuar në “Instagram”, ajo shihet e veshur me bikini dhe një kapele në kokë. Trupi i saj duket shumë në formë, që do ta kishin zili shumë vajza të reja. “E fillova me diell 2020”, ka shkruar Albëria.

Duhet pranuar që për moshën që ka, Albëria është një “bombë” e vërtetë.

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *