Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Manjola Nallbani nuk di të plaket, shfaqet mjaft sèxy me fustanin e ngushtë ngjitur pas trupit

Monjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, e cila ka një karrierë të gjatë në skenë dhe mund të themi me ploë gojë se ka fituar zemrën e publikut.

Ajo që ka bërë përshtypje gjithmonë me kalimin e viteve është fiziku i pandryshueshëm i këngëtares, e cila edhe pse 51 vjeç shfaqet me një fizik të adhurueshëm për moshën që ka.

Në fotot e postuara sëfundmi në rrjetin social instagram, këngëtarja shfaqet me një fustan të gjelbër të ngjitur pas trupit dhe duket me të vërtet shumë bukur.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *