Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO-LAJM/ Ministrja Gjonaj e ‘inatosur’ me mediat, Ahmetaj ‘konkurrencë’ Ramës me atletet

Në një mbledhje e cila ka zgjatur për rreth tre orë, në selinë e Partisë Socialiste mbërriten kryeministri Rama si dhe deputetët socialist, drejtues politik, por sidomos përfaqësues të lartë të PS në Shkodër për shkak ë kontekstit të këtij takimi.

a1785bad-f965-4c99-b5b1-bdb512a3a6da

Ashtu siç jemi mësuar ta shohim tashmë, Rama është paraqitur i veshur me kostum dhe atlete, por ddërkohë që “konkurrencë” kryeministrit i bëri Arben Ahmetaj, i cili kishte veshur kostum e atlete, por ndryshe nga Rama që kishte preferuar atlete “adidas” të bardha, Ahmetaj kishte zgjedhur ngjyrën e kuqe.

Nga ana tjetër një tjetër zyrtare socialiste ka bërë përshtypje, e cila së fundmi është komentuar dhe lakuar nëpër media për shpenzimet e luksit në takimet zyrtare jashtë vendit.

Bëhet fjalë për Etilda Gjonajn, e veshur shik, ministrja ka vijuar e qetë ecjen e saj drejt hyrjes së selisë, duke mos i kushtuar aspak rëndësi mediave.

fdee7f0e-57e1-48f2-8515-f39add3bb156

ae8b0621-082e-42aa-9c41-98de22dee39b

d0884fdd-bc23-4721-94c2-38c6ac05cbc8

 

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *