FOTO/ Ky është 28-vjeçari që i shpëtoi atentatit në Lezhë, u hodh nga makina në lëvizje e sipër (DINAMIKA E NGJARJES)

Një atentat me armë zjarri tronditi mbrëmjen e kësaj të shtune Lezhën, ku u qëllua me breshëri automatiku ndaj një automjeti tip Mercedes Benz ‘ML’. 28-vjeçari Blerim Preçi, dyshohet se është ndjekur për disa kohë dhe autorët i dinin lëvizjet e tij. Autorët të cilët lëviznin me një makinë “Audi” ngjyrë gri raportohet se i … Continue reading FOTO/ Ky është 28-vjeçari që i shpëtoi atentatit në Lezhë, u hodh nga makina në lëvizje e sipër (DINAMIKA E NGJARJES)