Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Kujtim Gjuzi nuk pyet për koronavirusin, me qepë dhe mish qingji në hell “djeg COVID 19”

Ndërkohë që jo vetëm Shqipëria , por e gjithë bota janë vënë në alarm për shkak të koronavirusit dhe masat për parandalimin e tij kanë qenë drastike duke pezulluar çdo lëvizje, duket se deputeti Kujtim Gjuzi e ka marrë me të lehta.

Deputeti konservator ka publikuar disa foto ku ka treguar se si e ‘djeg’ COVID 19. Gjuzi shfaqet teksa e ka shtruar duke pjekur një qingj në hell ndërkohë që në dorë mban një buke dhe qepë.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *