AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Këngëtarja shqiptare lë “nam”, i dalin në shesh të brendshmet dhe të pasmet

Disa foto të këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora po bëjnë xhiron e rrjetit.

Teksa ishte duke realizuar një spot fotografik në breg të detit, era ka ngritur fustanin e saj ngjyrë të verdhë, duke i treguar më shumë seç duhet.

Në pozat ballore asaj i dukeshin të brendshmet ngjyrë mishi, por edhe të pasmet. Në sy bien edhe këmbët e saj mjaft të tonifikuara, teksa bën lëvizje provokuese dhe sensuale.

Fjalët Kyce

Një person u rrëmbye në Kamzë në mesditë, në sytë e shumë dëshmitarëve. Sot, pas 11 ditësh policia raporton se ai ka vdekur ditën e pengmarrjes, por nuk po i gjejnë trupin. Çfarë mendoni?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *