Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Kandidatja për deputete që lahet në vaska me qumësht

Ajo është një agjente e marrëdhënieve me publikun, e cila ka shoqëri edhe me të dashurën e kryeministrit anglez, Kerri Simonds. Më herët ka deklaruar se do të kandidojë për konservatorët britanikë për t’i marrë një mandat Xheremi Korbinit të laburistëve.

Ajo quhet Kler Ambrosio 31-vjeçe, dhe pak kohë më parë doli në foto teksa lahej në një vaskë me qumësht. Ambrosio njihet si imazhi i konservatorëve në disa qarqe të Uestministerit, dhe shpesh është fotografuar duke punuar e duke festuar me të tjerë konservatorë të njohur, si Saxhid Xhavid, Majkëll Gouv, Xhejms Kleverli, Liz Trus, Liam Foks dhe Xhorxh Osborn.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *