AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Kandidatja për deputete që lahet në vaska me qumësht

Ajo është një agjente e marrëdhënieve me publikun, e cila ka shoqëri edhe me të dashurën e kryeministrit anglez, Kerri Simonds. Më herët ka deklaruar se do të kandidojë për konservatorët britanikë për t’i marrë një mandat Xheremi Korbinit të laburistëve.

Ajo quhet Kler Ambrosio 31-vjeçe, dhe pak kohë më parë doli në foto teksa lahej në një vaskë me qumësht. Ambrosio njihet si imazhi i konservatorëve në disa qarqe të Uestministerit, dhe shpesh është fotografuar duke punuar e duke festuar me të tjerë konservatorë të njohur, si Saxhid Xhavid, Majkëll Gouv, Xhejms Kleverli, Liz Trus, Liam Foks dhe Xhorxh Osborn.

Fjalët Kyce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *