Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ I lënë menjëanë përplasjet e ashpra në politikë, deputetja socialiste në rradhë për të marrë një autograf nga Grida Duma

Panairi i Librit në Tiranë këtë vit ka sjellë shumë tituj të rinj, ku një ndër to ka qenë edhe libri i ish-deputetes demokrate Grida Duma “Kohë për politikë”.

Duke shfrytëzuar prezencën e madhe të publikut këto ditë në panair, ish deputetja është gjendur vet në stendat e shtpisë botuese për të takuar lexuesit e saj si dhe për t’ju dhënë atyre një mbishkrim.

Mirpo së fundmi vëmendje ka marrë deputetja socialiste Blerina Gjylameti, e cila është fotografuar duke i marrë një autograph rivales së saj në politikë.

Siç duket dy politikanet kanë harruar për pak momente debatin në politikë duke shijuar botën e librave.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *