AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Humb jetën aktori i njohur turk, pamje të dhimbshme gjatë ceremonisë mortore

Kinematografia në Turqi është tronditur pasi aktori i njohur Tarik Unluoglu ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare.

Sipas mediave turke ai nuk mundi të fitonte betejën e kancerit, pas një periudhë të gjatë terapie.

Pamjet e shpërndara në web, shfaqin gjendje e rënduar të bashkëshortes së tij, aktores së njohur Gulenay Kalan, e cila ka shpërthyer në lot mbi arkivolin e tij.

Ajo i kishte qëndruar pranë në momentet e fundit të jetës.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *