Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Gurëpunuesi i përgjigjet Borchardt për veprimin e tij të trupshëm, ja vepra e tij epike që ka realizuar

Veprimi i turpshëm i ambasadorit të OSBEE-së në vendin tonë, Bernd Borchardt ndaj protestueseve femra para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, ka ngjallur reagime të shumta dhe në forma të ndryshme.

Ka pasur nga ata të cilët e kanë dënuar politikisht, disa të tjerë përmes qëndrimeve në mediat televizive dhe online, në rrjetet sociale gjithashtu kanë shpërthyer komentet, meme-t dhe grafikat.

Ndërsa reagimi më i veçantë ka ardhur së fundmi nga një gorëpunues nga Gjirokastra, i cili përmes një punimi në gur, përshëndet ambasadorin Borchardt me veprën e mëposhtme të realizuar prej tij.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *