Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Futbollisti i njohur bëhet baba për herë të parë, ja emri që zgjodhi për vogëlushin

Futbollisti i njohur Elis Bakaj është bërë sot baba për herë të parë. Lajmin e ka ndarë vetë ai në “Instagram”, ku ka postuar një fotot të vogëlushit Alison, ashtu siç kanë vendosur ta quajnë bashkë me bashkëshorten të voglin.

“19 ka qenë gjithmonë numër me fat për mua dhe në 19-01-2020 është dita më e bukur e jetës time. Alison, mirë se erdhe në jetën tonë shpirti babit.

Babi dhe mami lut Zotin që të japi shëndet dhe të japi çdo gjë që ti dëshiron në jetën tënde. Babi do bëjë çdo gjë që ti të jesh e lumtur. Faleminderit Zot”, ka shkruar Elis Bakaj.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *