Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Ftohtë thatë? Tuna nuk don t’ia dijë, zhvishet nudo

Tuna na dëshmoi se mund ta kthejë Instagramin në një furtunë të vërtetë pasi u shfaq sot nudo në një foto në Instagram.

Këngëtarja e njohur kishte veshur vetëm një palë çizme leopard ndërsa shfaqej e shtrirë përtokë me një pellush që mundohej të fshihte pjesët intime.

Mami seksi po përgatitet për një projekt të ri pasi këto foto flasin vetë. Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një klip të ri apo një photoshooting, por sido që të jetë, të kënaqin syrin!

Këngëtarja duket tepër në formë dhe e tregon me krenari linjat e saj në këto foto!

Epo për t’u komplimentuar është apo jo! Veçanërisht që tani në dimër të gjithë i shtojmë disa kilogramë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *