Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ E përgjysmuar në peshën trupore, Marsela Çibukaj suprizon me linjat e saj

Konsiderohet shpesh si zëri “black” i muzikës shqiptare, e në fakt, ngjyrimi melodioz i zërit të Marsela Çibukajt e ka bërë një këngëtare shumë të dashur për shqiptarët.

Por së fundmi këngëtarja nuk po habit vetëm me zërin e saj por edhe me format e saj trupore.

E pandarë nga partneri i saj muzikant, Vitmar Basha këngëtarja ka publikuar foto në profilin e saj në Instagram dhe nuk po ju besojmë dot syve.

E veshur me pantallona lëkurë dhe e gjitha në të zeza, Marsela shihet më në formë se kurrë.

Duket se historia e dashurisë me Vitmarin dhe planet për martesë mes tyre, kanë bërë që këngëtarja të marrë vendimin e rëndësishëm për tu dobësuar.

 

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *