Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Foto e parë zyrtare si çift/ Arbana dhe Eduarti shfaqen krah njëri-tjetrit në premierën e filmit (Video)

Prej kohësh është përfolur në mediat rozë për lidhjen e moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj.

Ndërkohë që mbrëmjen e sotme gjatë premierës së filmit “Gjyshja”, çfiti ka dalë për herë publikisht, ku moderatorja ka ndarë edhe një foto nga ceremonia e promovimit.

Por Eduart Grishaj, nuk është përmbajtur gjatë fjalës së tij në promovimin e filmit, duke i shprehur hapur dashurinë.

“E mira ime më e madhe është ajo! Nëse ka një njeri që unë frymëzohëm nga talenti i saj ajo është Arbana Osmani”- u shpreh Grishaj gjatë premirës së filmit “Gjyshja”.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *