Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Dua Lipa kapet në New York me lëpirse dhe pallton e çuditshme

Këngëtarja Dua Lipa është kapur nga paparaceët në rrugët e New York pa të dashurin e saj të ri Anwar Hadid.

Kunata shqiptare e motrave Hadid u fotografua në rrugët e New York me një lëpirse në dorë dhe një pallto shumëngjyrëshe që tërhoqi direkt vëmendjen.

Ajo që u komentua nga media britanike ishte fakti që Dua Lipa po shëtiste në rrugët e qytetit me një mikun e saj.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *