Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ ‘Çfarë i ke bërë belit moj’ ndjekësit kryqëzojnë Lori Hoxhën me komente

Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cilin është kthyer në inspirim për shumë vajza të cilat e ndjekin në Instagram.

Gjithashtu Lori është shumë aktive në Instagram ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Ajo ka postuar një foto në rrjete sociale së fundmi  ku nxjerr në pah belin e saj të hollë.

Por, nëse shikohet me vëmendje, beli i saj duket më i hollë se ç’duhet dhe të gjithë kanë filuar me komente kritikuese për ekzagjerimet.

“Zot na ruaj mendt e kokës! Janë bo robt si kukulla plastike!”- shkruan një ndjekëse. “Auuuu sa e shpifur”, – shkruan një tjetër ndjekëse.

Komentet kane qenë aq shumë sa disa prej tyre mund ti gjeni në galerinë e mëposhtme.

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *