AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Çfarë i ka ndodhur Hillary Clinton? Shihni si është transformuar 72-vjeçarja

Hillary Clinton u shfaq komplet ndryshe në një event të organizuar në Nju Jork. Sipas ekspertëve të estetikës, 72-vjeçarja ka kryer një sërë procedurash kozmetike.

Ish-Zonja e Parë u shfaq pa rrudha dhe mollëza të fryra më shume se ç’duhet, duhet i lënë të gjitha të habitur.

E veshur me një xhaketa rozë dhe pantallona të zeza, Hillary dukej më e lumtur se kurrë në krah të bashkëshortit të saj, Bill Clinton.

Ambasadorja amerikane Yuri Kim nis detyrën në Shqipëri. Me ardhjen e saj mendoni se do të ketë 'koka të prera' ndër politikanë dhe eksponentë të krimit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *