Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizSportTe FunditTe Gjitha

(FOTO) Çfarë do të thotë të kesh dy djem si Taulant dhe Granit Xhaka? Shikoni Benzin superluksoz që mori dhuratë babai i futbollistëve

Dy vëllezërit futbollistë, Granit dhe Taulant Xhaka kanë surprizuar babain e tyre me një makinë luksoze të modelit të fundit tip “Mercedes-Benz”.

Taulant Xhaka ndau me ndjekësit foton në Instagram ku babai i tij shihet brenda automjetit të shtrenjtë duke e testuar.

“Dhurata nga unë dhe Graniti për babain më të mirë në botë”, shkroi futbollistit.

Dy vëllezërit kanë treguar se janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin dhe ndajnë shpeshherë foto e video teksa kalojnë kohën bashkë.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.