Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Foto/ ‘Brirët e djallit’ shfaqen mbi Gjirin Persik

Një fotografi e shpërndarë nga NASA për një lindje dielli të pazakontë mbi Gjirin Persik shkoi virale për shkak të ngjashmërisë së çuditshme të diellit me një palë brirë djalli.

Autor i fotografisë është Elias Chasiotis, i cili fillimisht postoi imazhin në faqen e tij në Facebook.

Ai shpjegoi se ishte me pushime në Al Wakrah, Katar posaçërisht për të kapur eklipsin diellor që ndodhi më 26 dhjetor të vitit të kaluar./ KosovaPress

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *