Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Foto/ Bëri namin në rrjet, zbulohet pasuria modeste e Majlinda Halilajt

“Koprata e investimeve” ishte togfjalëshi më i përdorur javët e fundit, i përdorur nga deputetja Majlinda Halilaj gjatë fjalimit të saj ën Kuvend.

Për më tepër CV-ja e saj e bërë publike në media ku kishte deklaruar se kishte përfunduar studimet e larta dhe asnjë detaj më shumë, ngjalli dyshime në publikun e gjerë.

Në deklarimet e pasurisë të bërë publike nga Open Data, rezulton se Halilaj është me e varfra ndër kolegët e saj në “Kuvend”.

Deputetja ka deklaruar se është pronare e vetëm një makine “Mercedes Benz” në vlerën 6 000 Euro të përfituar si dhuratë nga babai i saj në mars të vitit 2018 dhe nuk zotëron asnjë lloj pasurie tjetër.

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *