Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

(FOTO) Bëhet i gjallë Vangjush Dako, del për fushatë në krah të kandidates së PS-së

Vangjush Dako është bërë i gjallë së fundmi, teksa është shfaqur në fushatën e Partisë Socialiste.

Ish-Kryetari i Bashkisë Durrës për tre mandate, Vangjush Dako është shfaqur në takimin elektoral që ka mbajtur kandidatja e PS-së për qarkun Durrës Klodiana Spahiu.

Në foton e mëposhtme shihet Vangjush Dako i ulur në fund dhe me maskë, teksa Klodiana Spahiu flet me mbështetësit.

Në fotot e mëposhtme vihet re dhe një prezencë e shtuar e forcave të Policisë në ambientin ku po mbante takimin kandidatja Klodiana Spahiu, ku ishte i pranishëm dhe Dako.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (54%, 13,287 Votes)
  • PS (28%, 6,768 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 2,160 Votes)
  • LSI (5%, 1,197 Votes)
  • Të tjera (4%, 1,000 Votes)

Total Voters: 24,412

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.