AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Banorët kalojnë momente tmerri, burri i zhveshur dhe me dy thika në duar hipën sipër çatisë

Banorët e një lagjeje në Brisbane të Australisë janë përfshirë nga momente tmerri teksa një burrë qëndronte sipër çatisë së një shtëpie me dy thika në dorë.

Burri i paidentifikuar ishte gjysmë i zhveshur dhe pinte duhan gjithë kohën. Sjellja e tij e çuditshme ka tmerruar banorët aty pranë, të cilët kanë njoftuar policinë.

Kjo e fundit ka rrethuar shtëpinë ku qëndronte burri dhe më pas e shoqëruan në polici. Ende nuk dihet se pse ai qëndronte aty dhe për më tepër me dy thika në duar.

 

Fjalët Kyce

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *