Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Atletja zhduk iluzionin e Instagramit, ja si duket para dhe pas pozave

Një ish atlete ka vendosur tu tregojë të gjithë ndjekësve të saj se si rrjetet sociale mund të jenë shumë mashtruese duke demonstruar se poza të ndryshme e shfaqin atë krejt ndryshe.

Në një foto ajo duket shumë e tonifikuar, ndërsa në tjetrën mund të shohim palat natyrale që i formohen në stomak.

Victoria Garrick tregon se ka vuajtur me shëndetin mendor si pasojë e problemeve me imazhin.
Teksa trupi iu bë më muskuloz për shkak të sporteve që luante, Victoria filloi të mos ndihej më tërheqëse si më parë.

Për këtë arsye ajo nuk dëshiron që të krijojë iluzione në rrjete sociale, por ta tregojë trupin e saj ashtu si është vërtetë.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *