Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Aksident tek mbikalimi i Sukthit, mjeti merr flakë në ecje e sipër…

Një automjet është djegur pak minuta më parë tek mbikalimi i Sukthit. Sipas burimeve mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit SH.H.

Drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar dëmtime, dhe se aksidenti i ndodhur mesa duket ka shkaktuar vetëm  dëme materiale të mjetit.

Automjeti i cili ka marre flakë gjatë kohës ishte në lëvizje është djegur totalisht.

Dyshohet se zjarri është shkaktuar si pasoje një shkëndije elektrike, ndërkohë që makina ka patur rrjedhje dhe të karburantit.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *