Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Aksident i frikshëm: Makina del nga rruga dhe përfundon në lumë, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm rreth orës 08:00 në Prrenjas, në vendin e njohur si kthesat e Pishkashit.

Mjeti tip “Volswagen” me targa AA035UP ka dal nga rruga dhe ka përfunduar në lumë. Raportohet se një femër dhe dy meshkuj kanë mbetur të plagosur.

Aktualisht të plagosur po transportohen nga Prrenjasi për në spitalin e Librazhdit, ku nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Nuk dihen ende shkaqet e daljes së automjetit nga rruga. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

(K.H/Faxweb.al)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *