Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Adrola Dushi bën publike lidhjen e saj me modelin e njohur

Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa i përket jetës së saj private.

E përsa i përket jetës private kishte kohë që në media flitej për lidhjen e saj me modelin të quajtur Pavllo.

Dhe ditën e djeshme me anë të një foto ku shfaqej Adrola së bashku me modelin të lumtur ka bërë më në fund publike lidhjen e saj.

‘Pavllo im’ ka shkruar Adrola në foto ku më pas kanë vërshuar komentet.

Nga ana tjetër edhe modeli Pavllo Zevgo ka ndarë një foto me Adrolën në Instastoryn e tij.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *