Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

FOTO/ 4 kamera në pjesën e pasme, si do të duken celularët Samsung Galaxy S20

Gjigandi koreano-jugor i teknologjisë, Samsung, nuk ka mundur ta mbajë të fshehtë pamjen e celularit të ri të gjeneratës “Galaxy S”, deri ditën e prezantimit.

Siç ishte përfolur prej muajsh, celulari i ri do të quhet Galaxy S20 dhe do të përfshijë tre modele, S20, S20+ dhe S20 Ultra.

Foto e pajisjes së re janë publikuar nga ambientet ku po bëhen testimet e fundit të saj.

Siç duket nga pamjet, modeli i ri do të ketë 4 kamera në pjesën e pasme ndërsa përpara do të jetë i gjithi ekran dhe me një kamerë në formë rrethore në krye.

Celularët e rinj Samsung do të prezantohen në eventin e madh që do të mbajë marka koreano-jugore në 11 shkurt 2020.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *