Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ 3 vite pa të, Barbana Dini mesazh prekës për Ergin e ndjerë

Tre vite më parë, këngëtari i njohur Ergi Dini u nda nga jeta në një aksident me motor dhe humbja e tij na preku të gjithëve.

Familjarët, miqtë e kolegët e kujtojnë shpesh të ndjerin, madje motra e tij Barbana Dini solli së fundmi “bashkëpunimin” me Ergin, me këngën me të cilën ai po punonte para se të humbte jetën.

Sot, babai i Ergit na rrënqethi me një poezi kushtuar të birit, ndërsa pak më parë Barbana ka shkruar disa fjalë për vëllain e ndjerë.

Ajo ka publikuar një foto të Ergit në profilin e saj në Instagram, ndërsa krahas saj ka shkruar fjalët prekëse:

“3 vite pa ty o gjysma shpirtit!
3 vite e humbur,3 vite duke genjyer veten cdo dite…Si mundesh te jetosh TI vetem neper kujtime?!”- shkruan këngëtarja.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *