Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Vrásjet në Elbasan/ Blindohen 3 qytete, zbárkojnë FNSH dhe RANEA, shoqëròhen në pòlici disa të dyshuar

FNSH dhe RENEA kanë zbárkuar mbrëmjen e sotme në rrethin e Elbasanit ku kanë zhvilluar një òperacion blíc në 3 bashki.

Operácionet janë zhvilluar në qytetin e Elbasanit, Peqinit dhe Cërrikut. Ky reagim nga ana e organeve ligjzbatuese vjen si rjedhojë e dy vrásjeve të fundit që ndodhën në Elbasan dy ditë më parë.

Disa persona janë shòqëruar në pòlici si të dyshùar dhe pritet të kryen veprimet e mëtejshme hétimore për zbardhjen e plotë të ngjarjeve.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *