Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashTe FunditTe Gjitha

Fluks në doganën e Morinës, regjistrohen 1500 kosovarë dhe 400 automjete

Një fluks i madh shtetasish kosovarë është regjistruar së fundmi në pikën kufitare të Morinës. Nga të dhënat e deritanishme flitet për plot 1500 shtetas kosovarë dhe 400 automjete të regjistruara deri mëngjesin e sotëm.

Bëhet e ditur se si pasojë e fluksit të madh të udhëtarëve dhe mjeteve hyrëse, në doganën e Morinës po punohet me 5 sportele.

Ndrërkohë që moti nuk është duke u treguar shumë favorizues. Raportohet se erëra të forta dhe reshje kanë përfshirë veriun e vendit tonë.

(XH.A/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *