Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetShowBizTe Fundit

Florjan Binaj bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë…(FOTOT)

Florjan Binaj, aktori i spektaklit të humorit ”Portokalli” bëhet baba për herë të dytë.

Me një foto emocionuese dhe disa fjalë që i dalin nga zemra Binaj tregon se është bërë baba i një djali që do ta quajë Glauk.

477 është numri në dorën e të voglit, një dorë që aktori e krahason me gishtin e tij.

”Sot, dorën sa gishti, nesër jetën sa malet!!!Sot lindi Glauk, djali ynë dhe na e bëri ditën, familjen dhe jetën më të bukur!!!”, shkruan Florjan Binaj.

Një lajm i bukur këtë të shtunë, për Binajn, bashkëshorten Sabinën dhe familjen e tij dhe duhet thënë që Glauku është me fat për të atin dhe humorin që do ta ndjekë gjithë jetën…

florjanbinajbabaok

florjanbinajsabina florjanbinajsabina2

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *