FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Floriana Garo sjell në jetë vajzën, sa zgjedhje e bukur për emrin…(Foto)

Moderatorja e njohur Floriana Garo ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë.

Floriana prej dy ditësh e ka mbajtur të gjithin për vete lajmin, ndërsa sot ka vendosur që të ndajë një foto me dorën e së voglës. Po ashtu Gago na zbulon edhe emrin e veçantë që ka zgjedhur për të voglën Adia.

“Adia jone e shtrenjte erdhi ne jete me 12.03.2018! E bekofte Zoti pergjithmone dhe u rritte e forte, e shendetshme dhe plot dhembshuri! Faleminderit te gjitheve per urimet e perzemerta! “, shkruan Floriana.

Vetë moderatorja prej disa muajsh është vendosur pranë bashkëshortit të saj, avokat, në Zvicër.

Shumë urime për të voglën Adia, e pastë jetën e gjatë.

(E.K/FAXWEB)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *