Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ikja e Xhemit dhe rikthimi i Enedës në Portokalli, del fotoja, ja kush u gëzua më shumë

Eneda Tarifa do të drejtojë përkrah Salsano Rrapit sezonin e ri të Portokallisë dhe për këtë nuk ka më asnjë pikë dyshimi! Para pak ditësh burime pran “revistaëho” zbuluan se Tarfia do të rikthehej sërish si prezantuese në spektaklin e humorit.

Megjithatë, sot miqtë e saj kanë konfrmuar se artistja do të shfaqet sërish si moderatore në Portokalli. Ka qenë Florjan Binaj ai që ka publikuar një foto përkrah Enedës gjatë provavae dhe e ka uruar këtë të fundit për rikthimin.

“Mirë se u ktheve”, ka shkruar Flori shoqëruar me figurën e një portokalleje.

Sezoni i ri i spektakliit të humorit është shoqëruar me lëvizje të shumta. Si fillim Xhemi Shehu pranoi se ishte larguar nga Portokallia dhe pas saj edhe aktoret, Renada Caci e Egla Ceno. U përfol se edhe Salsano Rrapi kishte hequr dorë, por ai e mohoi vetë këtë gjë, përmes një fotoje përkrah aktorit Erdit Asllanaj e duke i bërë tag Portokallisë në Instagram.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *